Recenzie Mio

Overený zákazník Alza.sk zolics

Pridané: 18. septembra 2023

super

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.
Ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko.

Mio MiVue C588T Dual

Mio MiVue C588T Dual

Anonym Anonym

Pridané: 16. augusta 2023

• Kvalita videa za krásneho jasného dňa, ale aj v noci v pohode, horšie je to v noci počas dažďa alebo hmly
  • Super kondenzárot sa vybije hneď po vypnutí auta, takže Vám je funkcia detekcie pohybu okolo auta pri zaparkovaní a G senzor pri buchnutí do zaparkovaného auta na nič.
  • Túto vec som sa snažil vyriešiť zapojením MIO MiVue SmartBoxom III kedy je kamera napojená priamo na batériu auta. Keďže sa ale jedná o 2 kamery tieto mi nahrávali najdlhšie 4 hodiny po zaparkovaní auta a potom boli kamery týmto zariadením od batérie odpojene a už nenahrávali. Aj napriek nastaveniu najnižšej citlivosti pri detekcii pohybu sa mi tento čas nepodarilo predĺžiť. Musím ešte podotknúť, že kamery nahrávali každý jeden pohyb, či už pohyb konárov stromov, dážď, alebo iné veci okolo auta
  • Dnes som si našiel buchnuté auto G senzor pri parkovaní nastavený na strednú citlivosť a na kamere žiaden záznam, keďže sa po 3 hodinách pravdepodobne odpojila od batérie auta nezareaagovala už ani na náraz

Kamera dobrá pri incidente počas jazdy.
Ak ju chce niekto používať ako ochranu pri zaparkovanom aute tak pre mňa osobne veľke sklamanie

Reakcia značky Mio

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu, ktorá sa našťastie nezhoduje s dobrými skúsenosťami ostatných používateľov,
ad SUPERKONDENZÁTOR - ale to je jeho vlastnosť a funkcia, nie je to batéria, rozdiely nájdete vo videu. Nie je to dôvod na negatívnu recenziu, ale skôr na získanie lepších informácií, superkap. je v autokamerách celkom bežný,
ad SMARTBOX - ide o ochranu smartboxu, opäť ako vyššie. Tu nejde o smartbox alebo kameru, ale o to, ako máte smartbox nastavený, tiež o to, že snímate akýkoľvek pohyb po aute (teda nemáte nastavené zóny v autokamere) a hlavne o výdrž vašej autobatérie - pretože smartbox nie je powerbanka a kamera bez napájania nefunguje a tiež o to, či sa dá očakávať dlhšia prevádzka na frekventovanom mieste.
Parkovací režim je naozaj určený na parkovanie vozidla, nie na dlhodobé neustále monitorovanie vozidla. Uvedených 24 hodín napájania smartboxu neznamená, že to musí byť najmenej 24 hodín, ale to, že po tomto čase sa vypne, ale celý čas závisí od napätia batérie vozidla, ktorú smartbox chráni. Ak batéria vášho auta klesne po 4 hodinách snímania, odpojí ju.
Pred kúpou si prosím výrobky lepšie preštudujte alebo nás kontaktujte na zákazníckej starostlivosti, napr. na našom FB MioCZSK priamo v správach. Potom môže byť vaša recenzia relevantná, ale takto...

Mio MiVue J60

Mio MiVue J60

Jirka Jirka

Pridané: 6. augusta 2023

• full hd s dobrým obrazom
  • super cena
  • veľmi malá, nemá ani displej a skrýva sa za zrkadlom
  • pekne hlási radary v slovenčine

veľmi pekný dizajn, skrytá, kompletne ovládaná cez mobilný telefón. Aplikácia sa pomerne rýchlo spáruje a má veľa možností nastavenia natáčania a sťahovania videí.
Keď niečo potrebujem, jednoducho siahnem do telefónu. Celková spokojnosť , cena veľmi dobrá na takúto značkovú kameru do auta.

Arny Arny

Pridané: 6. augusta 2023

• slušný denný obraz, plne postačujúci za túto cenu
  • malá a pekná
  • žiadne zbytočné funkcie alebo GPS, vyhovuje mi

Skvelá cena a stačí na zaznamenanie nehody a situácie na ceste. V pracovnom aute drží aj na takmer rovnom čelnom skle, dobre sa otáča na držiaku. V noci nejazdíme, takže nočný obraz nehodnotím, ale za túto cenu, ako pri každej autokamere, nie je problém, stačí denný záznam a to je dobré, vidíme RZ a hlavne je to dobré pre poisťovňu.

Arny Arny

Pridané: 6. augusta 2023

Funkčné bez problémov, rýchla inštalácia, pre kamery MIO s parkovacím režimom, a to používam po celý čas. Super gadget!

Overený zákazník Alza.sk Peter Kováčik

Pridané: 14. júla 2023

(naposledy upravené 14. júla 2023)

Zakúpený v Alza.sk

• Koncovka nie je univerzálna!

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.
ad KONEKTOR - to je jeho výhoda pre správne fungovanie parkovacieho režimu, 10pinový miniUSB konektor je bežný u výrobcov audio-video-foto zariadení, je určený pre MIO kamery s parkovacím režimom ( pozrite si aj popis produktu tu na Heureke). To však nie je dôvod na znižovanie hodnotenia výrobku ;-) Svoj účel má, funguje dobre a ak by ste ho chceli použiť na niečo iné, stačí sa poradiť v zákazníckej starostlivosti na našom FB MioCZSK.

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 13. júna 2023

• Jednoduchá na obsluhu
  • Nepoužitelný obraz

Absolutne nepoužitelný obraz. Neprečitate spz ani pri najlepsich svetelnych podmienkach. Obraz je neskutocne zrnitý.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
ad OBRAZ - ako môžete vidieť z vyššie uvedených videotestov, obraz je rozhodne použiteľný. Samozrejme, musíte si uvedomiť, že ide o veľmi dostupnú, základnú značkovú kameru do auta, nie je to najvyšší model. Ak si teda kupujete značkovú MIO kameru, ktorá vydrží a bude stabilne plniť svoju funkciu, v tejto cenovej kategórii bude robiť to, čo má - nahrávať ako bezpečnostná kamera.
Akékoľvek chyby - špinavé sklo, zlú SD kartu, horšie počasie alebo tmu vám však jednoducho neodpustí ako drahšie a výkonnejšie modely.
Ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (MioCZSK).

Overený zákazník Alza.sk Lukas

Pridané: 18. apríla 2023

Zakúpený v Alza.sk

Za tu cenu super, kvalitny obraz..

Overený zákazník Alza.sk Ján

Pridané: 11. marca 2023

Spokojnosť

Overený zákazník Alza.sk Rammira

Pridané: 6. marca 2023

Zakúpený v Alza.sk

Neviem, či je to len mojou kamerou, ešte raz skúsim, ale je hluchá nenahráva zvuk, a v noci je slepá. Očakávala som aj podľa recenzií lepšiu viditeľnosť v noci, preto som brala tento model. EV za tmy nečitateľné. Kamera za 10€ z Aliex bola lepšia... žiaľ uvarila sa v lete baterka... ak táto nezačne nahrávať aj zvuk pôjdem reklamovať... Za dňa je viditeľnosť celkom v pohode. Sklamalo ma, že na to, aby strážila aj pri parkovaní potrebujem nejaký extra kábel a hlavne to, že ak vypnem motor vypne sa kamera, čo považujem za +, ale nie tak že pri každom štarte musím znovu nastaviť dátum a čas... to sa mi fakt nechce, to považujem za veľké ale fakt veľké - !!! Ak aj toto je len mojou kamerou pôjdem reklamovať.

Reakcia značky Mio

Dobrý deň, ďakujeme za vašu spätnú väzbu,
a ZVUK - rozhodne nahráva. Ide skôr o to, či máte v počítači nainštalované video kodeky, napr. K-lite Codecs. Alebo či nemáte v menu fotoaparátu vypnuté nahrávanie zvuku. Ale inak je nahrávanie zvuku na každej videokamere MIO.
ad NOC - ako vidíte z vyššie uvedených testov, v porovnateľnom sortimente kamier je naopak najlepší. V bezpečnostnom zariadení, ako je autokamera, navyše v tejto cenovej kategórii, nemôžete očakávať svetelnosť ako v drahých autokamerách alebo fotoaparátoch. Na druhej strane zatiaľ všetci testujúci potvrdili, že vzhľadom na okolnosti a konkurenciu nahráva v noci veľmi dobre. Ak chcete ešte lepšiu snímateľnosť v noci, vyberte si model MiVue 866, 886 alebo 818.
ad PARKOVANIE - tento model nemá režim parkovania, a ak by ho mal, podobne ako ostatné autokamery MIO by fungoval bez smartboxu. So SmartBoxom je to však oveľa lepšie. Viac informácií nájdete na našom youtube kanáli.
ad VYPNUTIE - kamera do auta je automatické zariadenie. S napájaním zo zásuvky zapaľovača alebo bez neho sa zapne a potom vypne. Nie je potrebné neustále nastavovať čas, prípadne nás kontaktujte v servise MIO.
Ak máte akékoľvek otázky, položte ich tu na Heureka Poradni, alebo môžete kontaktovať našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (MioCZSK).

Mio MiVue C570

Mio MiVue C570

jakl jakl

Pridané: 25. januára 2023

Cena - výkon je ideálny, snímač Starvis funguje v noci tak, ako má, a počas dňa je jasne viditeľná šírka uhla a jas záznamu. Na to, že je len vo Full HD, natáča naozaj dobre. Radary sú plusom a možnosť zakúpiť si lepený náhradný držiak.

Mio MiVue 732

Mio MiVue 732

Marika Marika

• dobré jasné zábery
  • počítačový program mivue manager
  • WIFI
  • automatické núdzové nahrávky

Nahráva dobre, vyzerá dobre, prenos videa ide dobre do mobilu aj počítača. A nepotrebujem GPS.

• kompatibilný s kamerami MIO, C588T bez problémov
  • prenosné do iného vozidla
  • veľmi dobre drží na skle

vyzerá dobre, originál Mio, pasuje na všetky typy kamier, vrátane mojej duálnej kamery C588

Gabča Gabča

Pridané: 25. januára 2023

Dobrá cena, dobrý kamera, vyzerá dobre, dobre sa ovláda, dobre to natáča vo full hd, a pre každodenné jazdenie je to úplne postačujúce. Má núdzové nahrávanie, je malá, nebráni vo výhľade a dobre sa drží na skle.
Pre základné funkcie dashcam je to perfektné, nechcela som utrácať zbytočné peniaze, ale chcela som kvalitu. Kamera funguje dobre a bez chýb. Dokážem rozpoznať poznávaciu značku predo mnou, jazdím hlavne v meste, nie som pretekár, takže pre mňa v tomto čase ideálna.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (MioCZSK).

Robert Robert

Pridané: 25. januára 2023

Kamerka je malá a pevne drží na skle, ale čo ma za tieto peniaze naozaj prekvapilo, je solídny záznam videa, kvalitný konštrukčný dizajn - stačí, keď ju vezmete do ruky, a samozrejme je tu slovenské menu. Môžem ho odporučiť.

Prochy Prochy

• prídavná zadná kamera
  • nastaviteľný jas
  • konektor micro usb
  • dobre sníma za zadným oknom

voliteľná zadná kamera, ktorá za tie peniaze sníma naozaj dobre, vybral som si ju hlavne kvôli snímaču Starvis k mojej prednej kamere Mio

Peter Peter

Pridané: 22. januára 2023

• Hodí sa pre model 798 PRO
  • skvelý záznam
  • všetky káble priamo v balení
  • 9 metrov dlhý kábel je dostatočný

Pridané: 17. januára 2023

• kvalitný obraz
  • nefunkčné nahrávanie zvuku

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.
ad ZVUK - nahrávanie zvuku SAMOZŘEJME FUNGUJE, ale je potrebné mať v počítači nainštalované základné bežné kodeky, napr. pre Windows sú to kodeky K-lite. Potom pre vás prehrá aj zvuk. Väčšina zákazníkov má toto nainštalované.

Mio MiVue C440

Mio MiVue C440

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 13. januára 2023

• nočné videnie
  • snímač starvis sony
  • núdzové nahrávanie
  • prijateľná cena

Vyberal som si základnú, ale kvalitnú kameru na zaznamenávanie nehody, vo dne alebo v noci a s väčším displejom, jazdím s nákladným autom, takže potrebujem väčší displej.
A potreboval som otočný držiak, aby sa kamera otáčala pred vozidlom a najmä do diaľky, a toto je jediná značka, ktorá má takýto držiak.
Nízka cena a výkon je pre ňu veľmi dobrý, natočí poznávaciu značku, ako potrebujem, lepšie natáčanie v noci ako rovnako drahá iná kamera. S týmto som spokojný takto.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.
Ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (@MioCZSK).

Overený zákazník Alza.sk Roman

Pridané: 13. januára 2023