Recenzie Mio

Overený zákazník K24.sk Overený zákazník

• 4K nemá chybu, krásne zábery, čisté
  • parking mod
  • superkapacitor
  • držiak sa dá rýchlo vybrať

Pravdepodobne najlepšia autokamera, akú sme doteraz v rodine mali, 4K snímanie robí svoje. Dokonca lepšia ako 4K z manželovej pracovnej kamery, myslím, že Mio je lepšia značka.
Dobrý je najmä parkovací režim, nastavuje sa pomerne presne a čo je najdôležitejšie - funguje aj pri pohybe okolo auta, nielen pri drgnutí. Sme veľmi spokojní.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
Ak by ste na začiatku alebo v priebehu používania mali akékoľvek otázky, položte ich tu v Heureka Poradni, alebo môžete kontaktovať našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko, stačí nám napísať priamo do správy a prípadne vložiť fotografie, screenshoty a videá.

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Zakúpený v Alza.sk

• funguje presne podľa popisu
  • možno ľahko skryť do poistiek, dokonca ani kábel nie je viditeľný
  • v závislosti od stavu autobatérie mi vydrží aj 24 hodín
  • konektor presne pre kamery do auta MIO, všetko funguje
  • pre parkovací režim bez problémov zvládne napájanie

Ako podpora pre dohľad nad parkovaním auta pomocou kamier MIO dobre slúži svojmu účelu. Mám ho pre istotu nastavený na 12,0 V, auto stále štartuje a v prípade nehody mi bude nahrávať práve tých 24 hodín.

Zakúpený v K24.sk

• funguje bez problémov, stačí pripojiť kábel
  • káble na prepojenie s prednou kamerou sú už v tomto balení
  • veľmi pekné videá, aj keď mám na zadnej strane skla tmavší foliu
  • dokážem prečítať poznávaciu značku aj 10 metrov za autom
  • Optimálny snímač STARVIS, navyše možnosť zosvetlenia obrazu
  • 350 stupňov otočná v držiaku

Kamera funguje dobre, stačilo ju pripojiť, záznam je vyslovene skvelý, najmä v noci. Jej veľkou výhodou, ktorá nie je veľmi propagovaná, je to, že vďaka širokému uhlu záberu môže byť skvelá ako parkovacia kamera, takže obraz zo zadnej kamery môžem dať na obraz prednej kamery auta a výborne vidím, či môžem odparkovať, či niekto prichádza - to vidím už z diaľky. Jednoduché tlačidlo na prednej kamere a mám kompletný prehľad o celej ulici za sebou!

Mio MiVue C545 HDR

Mio MiVue C545 HDR

• 60 snímok za sekundu
  • režim parkovania a môže sa realizovať len z internej batérie
  • Perfektne vidím poznávaciu značku a má tiež pekné videá
  • dobrá cena, dobré natáčanie

veľmi dobrá kamera, pretože je to dobrá cena, môže nahrávať, keď niekto narazí do môjho zaparkovaného auta, nemá príliš veľa funkcií a napriek tomu má dobrú kvalitu videa

Zakúpený v K24.sk

• videá sú naozaj špičkové
  • dokonale zvláda radary a úseky
  • sa dá rýchlo vybrať z držiaka a uložiť
  • menu v slovenčine, správy v slovenčine, aplikácie v slovenčine

skvelá kamera, zodpovedajúca kvalite značky Mio

Mio MiVue C312

Mio MiVue C312

Jirka Jirka

Pridané: 23. októbra 2023

• je malá a za čelným sklom ju takmer nie je vidieť
  • držiak sa dá otáčať v ľubovoľnom smere a zabezpečiť
  • má g-senzor a záznam nárazu

Zábery sú primerané, cena-výkon zodpovedá, poznávacie značky sú čitateľné, samozrejme to chcelo novú SD kartu a čisté čelné sklo. Nemá funkcie ako drahšie kamery, ale potreboval som len natáčať a nahrávať počas kolízie, nič viac.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.
Ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko.

Jirka Jirka

• 4k je náročnejšie na kartu, ale aspoň som si kúpil novú
  • za sklom je sotva vidieť
  • dá sa rýchlo vybrať z držiaka, jedným pohybom ruky

Zábery sú takmer ako z televízie

Jaro Jaro

Pridané: 23. októbra 2023

Kamera nahráva čisto, na pamäťovú kartu prednej kamery tiež od Mio. Zábery sú veľmi pekné, vo dne aj 15 metrov dozadu dokážem prečítať poznávacie značky áut.
Je malá, objektív sa dá otočiť takmer o 360 stupňov. Pri kamere treba nechať trochu voľnosti na kábli za zadným sklom, aby sa kábel pri zatváraní kufra nevytrhol, nerobte ho len tak napnutý. Inak je to skvelé.

Jaro Jaro

Pridané: 23. októbra 2023

• kvalita snímania, aj po priblížení je všetko jasné a čitateľné
  • radarové a merané úseky, detailné upozornenia
  • parking mod

Slušné zábery aj v noci

• Superkondenzátor považujem za výhodu
  • Full HD záznam je dostatočný
  • Poznávacie značky sú čitateľné a záznam je pekný
  • hlási radary v slovenčine
  • menu v slovenčine
  • 2 kamery v balení, predná a zadná

Splnila očakávania, kúpil som si aj smartbox, čas výdrže v parkovacom režime je približne 20-22 hodín, ale závisí to od toho, či som autom jazdil dlhšie alebo kratšie a mohol som takto dobíjať autobatériu.

• vysokokvalitné videá
  • HDR v automatike
  • hlasové príkazy, napríklad spustiť núdzové natáčanie
  • radarové hlásenia v
  • menu v slovenčine
  • otočný objektív na čelné sklo

Krásne videá, vynikajúce funkcie, veľmi dobre vyrobené, poznáte to už pri vzatí do ruky. Videá si prezeráme aj v mobilnej aplikácii a je tam mapa, kde sme boli.

Pridané: 23. októbra 2023

• kvalita videa napriek zadnej fólii, je ľahko vidieť von
  • široký uhol pohľadu
  • veľmi malá veľkosť
  • konektor micro USB

vyhovujuce

• Optický senzor Starvis
  • objektív sa dá otáčať takmer o 360 stupňov, takže ho možno otočiť aj smerom do interiéru vozidla
  • veľmi pekné videá, v noci v meste na 10 metrov môžem prečítať poznávaciu značku

Prišla aj s káblami na pripojenie, nahrávky sú viac ako uspokojivé a stojí za to.

Mio MiVue 818

Mio MiVue 818

• vysokorýchlostné snímanie videa pri 60 fps
  • dobré farby
  • dobre reaguje na otrasy
  • parkovací režim dokáže sledovať aj pohyb okolo vozidla a spustiť natáčanie

vyhovuje maximálne

Pridané: 22. októbra 2023

Robí skvelé videá. Hovorí po slovensky.

• 8 m kábel a 1 m spojka k prednej kamere
  • jasné zábery aj v noci
  • pekné videá
  • malá veľkosť

Nahráva videá na kartu prednej kamery, káble sú dostatočne dlhé. Splnil očakávania, videá pekné.

• Skutočné zábery v rozlíšení 4K
  • Slovenčina, slovenské hlasové upozornenie
  • rýchloupínací držiak
  • za sklom nie je takmer vidieť

Natáčanie je lepšie, ako sme si mysleli, nastavenie bolo celkom rýchle. Na začiatku sme aktualizovali firmvér. Spárovanie s aplikáciou mivue trvalo prvýkrát asi niekoľko minút, teraz hneď. Nabíja sa pomocou mini usb konektora, ale ten máme aj na fotoaparáte Sony. Až na to, že nemá baterku, ale nejaký kondenzátor, asi pokrok.
Zábery sú krásne, reaguje na nárazy, za sklom skoro nevidno.

Mio MiVue C540

Mio MiVue C540

• kvalitné zábery
  • lepší v noci ako konkurencia v tejto cenovej hladine
  • dá sa opäť zapnúť na fotenie v exteriéri, keď sa nenabíja

Obyčajná, ale značková a lepšia kvalita záznamu ako niektoré drahé kamery do auta s mnohými funkciami, vyskúšali sme tri kamery, než sme skončili s touto. Odporúčame.

Pridané: 22. októbra 2023

(naposledy upravené 22. októbra 2023)

funguje podľa popisu, jednoduché nastavenie, kvalitný konektor

Hana Hana

Pridané: 21. októbra 2023

• 4k video
  • hlasové príkazy
  • hlásenia a menu v slovenčine
  • držiak - kameru možno rýchlo odobrať a skryť

Pomerne dobre prepracovaná už teraz, vysoká kvalita, veľa funkcií a najmä videá v rozlíšení 4K nemajú chybu.

Zobrazujem 21 - 40 zo 172 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...9