Recenzie Mio

Pridané: 21. októbra 2023

• napájací zdroj, ktorý sa ukryje a nie je v zásuvke
  • napájanie pre monitorovanie parkovania
  • lacná skrinka

Lacná, ale užitočná. Oplatilo sa to nainštalovať v servise, sama by som to nedokázala.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.
Ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko.

Pridané: 21. októbra 2023

• prídavná kamera na prednej strane Mio
  • najlepší optický snímač Sony
  • malé rozmery

vyhovuje, prišla s kabelážou a sedí na okne ako pribitá

Pridané: 21. októbra 2023

Prekvapilo ma, ako dlho vydržala batéria, keď som v zime natáčala a vydržala viac ako pol hodiny. A zábery sú za tú cenu mimoriadne kvalitné. Mio je jednoducho dobrá značka.

• kvalitné videá
  • prehrávam na svojom počítači, nemal som žiadny problém so zvukom
  • v noci oveľa lepšie ako konkurenčné značky, videl som testy youtube
  • Kúpil som si aj zadnú kameru
  • držiak je pevný a nastavil som ho na moje skosené čelné sklo

Hodnotím ho dobre, pretože mi pomohla asi 15-krát. Je spoľahlivá. Kartu micro SD mením poctivo každý rok a nemám žiadny problém. Dobrá značka.

Pridané: 21. októbra 2023

• sa nastaví priamo na skrinke
  • Takmer 5 metrov dlhý kábel od poistiek ku kamere je úplne postačujúci
  • návod v slovenčine a video návod pomohli, urobil som to sám
  • napája autokameru pred a po zaparkovaní a počas jazdy, inteligentnejšia nabíjačka

Nie je to batéria, ako si niektorí môžu mylne myslieť, ale napájanie, takže nemusí vydržať až 24 hodín, ale v závislosti od toho, v akom stave je batéria v aute. A je lepšie dať 12,0 voltov do normálneho auta, potom začať tak či tak, ako mať viac obmedzených hodín možného nahrávania, ak by došlo ku kolízii. Celkovo to hodnotím ako dobrý nápad a ochranu napájania a autobatérie.

Pridané: 21. októbra 2023

(naposledy upravené 21. októbra 2023)

• 2K bezkonkurenčný obraz, čo sa týka šírky, kvality a ostrosti
  • Slovensky hovorené hlásenia a upozornenia, slovenské menu
  • upozorňuje na zlú SD kartu, pôvodne som tam dal starú a bola to chyba
  • dokáže nájsť auto na parkovisku

Dobrá cena, skvelý výkon, kvalitná značka

Anonym Anonym

Pridané: 20. októbra 2023

• dobrý doplnok k prednej kamere, je kompatibilná
  • vidí ďaleko za auto
  • dlhý kábel, mám takmer 1-2 metre rezervy
  • optický snímač Sony, preto som si ju vybrala

pomohla, potrebovali sme ju

Mio MiVue 955W

Mio MiVue 955W

Anonym Anonym

Pridané: 20. októbra 2023

(naposledy upravené 20. októbra 2023)

• vysokokvalitné videá s rozlíšením 4K
  • otočný objektív na skosené čelné sklo
  • Akceptuje hlasové príkazy, napríklad kedy spustiť núdzové natáčanie, stačí len povedať !
  • radarové hlásenia v slovenčine
  • Režim HDR v automatickom režime

Uprednostňujem superkondenzátor namiesto bežnej batérie, nemusím sa báť o kameru ani v mrazivom počasí. Veľmi ma prekvapila kvalita videí, konečne kamera do auta, na ktorú sa dá spoľahnúť, som bohužiaľ dosť náročná.
Akceptuje aj hlasové povely, síce v angličtine, ale to sú medzinárodné slová. Inak hovorí slovensky, menu je slovenské a nastavenie bolo jednoduché. Teraz testujem automatický režim HDR, ale v noci sa mi videá zdajú o 100% lepšie ako pri minulej kamere.
Kým som nemala značkovú kameru, ani som nevedela, že môže byť taký rozdiel. Mio celkom dobre zabodovalo.

Mio MiVue C588T Dual

Mio MiVue C588T Dual

Marek Marek

Pridané: 20. októbra 2023

• Superkondenzátor považujem za výhodu, kamera môže byť v aute v mrazivom alebo horúcom počasí a nič sa nestane
  • smartbox funguje takmer 24 hodín ( veď mám nový Ford)
  • krásne videá
  • veľmi zaujímavé v noci, senzor zrejme robí svoju prácu
  • pekne hlási radary a merania rýchlosti na ceste a robí to dostatočne dlho dopredu. Čím rýchlejšie jazdím tým skôr mi to oznámi.

Potrebovali sme dve kamery, ale s GPS a radarom, a musím povedať, že pre firemné vozidlo je to pravdepodobne optimálne. Máme dôkazy o nehodách, parkovacom režime na ničenie a krádež. Pekne sa to spína.
Máme nový Ford a tam batéria v aute vydrží napájať práve parkovací režim takmer celých 24 hodín. Pri dlhom aute vieme rýchlejšie zaparkovať s prídavnou zadnou kamerou, má dosť široký uhol, tie bežné parkovacie kamery pozerajú len 1-2 metre dookola. Tu s touto vidíte auto prichádzajúce z ulice.
Vrelo odporúčam, skvelá kúpa!

Mio MiVue 955W Dual

Mio MiVue 955W Dual

Marek Marek

• Inteligentný parkovací režim
  • Vysokokvalitné snímače Starvis od Sony čelnej a zadnej kamery
  • skutočné rozlíšenie 4K
  • HDR režim v automatike
  • radarová databáza a výpočet priemernej rýchlosti pre meraní

Kompletné riešenie na zaznamenávanie udalostí pred a za vozidlom. Vo všeobecnosti je však obraz v rozlíšení 4K nádherný. HDR sa dá kombinovať s 2,5K a zvládne aj 60 fps.
Obraz zo zadnej kamery je tiež veľmi dobre použiteľný a kvalitný aj v noci.
Parkovací režim detekuje pohyb pred kamerou naozaj dôkladne. Splnilo to očakávania.

Overený zákazník Alza.sk Blažej

Zakúpený v Alza.sk

Kvalitná predná kamera, český aj slovenský jazyk

Overený zákazník Alza.sk Blažej

Zakúpený v Alza.sk

Malá, šikovná zadná kamera

• prepínanie obrazu do prednej kamery 818
  • vynikajúce videá
  • dlhý kábel k prednému sklu

vyhovuje, funguje skvelo

Pridané: 19. októbra 2023

Natáča, podáva hlásenia, šetrí peniaze, videá sú veľmi dobré. Skvelá pomôcka. Našla som funkciu na prepínanie medzi prednou a zadnou kamerou, je to to druhé tlačidlo na 3 sekundy dlhé stlačenie, potom vidím obraz zo zadnej kamery cez celú obrazovku. Výborné na odparkovanie, keď zaparkujem s nosom pri stene.

Mio Mivue M40

Mio Mivue M40

• káblový zväzok na pripojenie k prednej kamere motocykla M700
  • ostrý a jasný obraz
  • odolný držiak
  • vodotesná

Inštalačný zväzok káblov je priamo v balení a pripája sa k elektronike motocykla spolu s prednou kamerou Mio M700. Kvalitné videá, dobrý nápad toto príslušenstvo

Mio MiVue C312

Mio MiVue C312

Janka Janka

Pridané: 19. októbra 2023

(naposledy upravené 19. októbra 2023)

• núdzové nahrávanie
  • držiak sa dá sklopiť aj na čelné sklo dodávky
  • dostatočný záznam
  • skvelá cena

Dobrý prístroj do služobného auta na rýchly odvoz, držiak ideálny na ploché čelné sklo. Značky sú dobre čitateľné, najmä vo dne, ale čo chcete za túto cenu. Dobrá cena a núdzové nahrávanie, to je všetko, čo sme potrebovali.

• napája kameru mio
  • podporuje parkovací režim

nie je viditeľný v aute, ale pomáha pri natáčaní po zaparkovaní, dá sa nastaviť rôznymi spôsobmi

• kvalitné videá
  • Páruje sa so zadnou autokamerou A50
  • hlási radary v slovenčine
  • dobre vyrobená

splnila očakávania, 2K natáčanie za veľmi dobrú cenu

Pridané: 19. októbra 2023

• pohľad zozadu cez sklo
  • vysokokvalitné video v noci, vidí v meste až 10 metrov za autom, kto sa blíži
  • všetky káble sú súčasťou balenia

pekné kvalitné videá, naozaj malá veľkosť a veľmi dlhé káble

vyborny

Zobrazujem 41 - 60 zo 171 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...9