Recenzie Mio

Pridané: 12. januára 2023

Zakúpený v Alza.sk

• splňuje očakávanie

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.
Ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko.

Mio MiVue C545 HDR

Mio MiVue C545 HDR

Barka Barka

Pridané: 11. januára 2023

(naposledy upravené 11. januára 2023)

Čakala som na túto kameru, pretože starší model C540 bol veľmi vychvaľovaný kvôli cene a tomu, že mal údajne lepšie video ako rovnako drahé kamery, ale už je vypredaný.
Po dvoch týždňoch jazdy s autom musím povedať, že videá sú naozaj krásne, v noci je táto funkcia tiež zreteľná a kamera je celkovo moderná a zároveň lacná. Je malá, ale otáča sa do všetkých smerov, a pritom pevne drží.
Je to ideálna voľba na naše jazdenie po dedine a príležitostne do mesta na nákupy.

Mio MiVue C420 Dual

Mio MiVue C420 Dual

Marek Marek

Pridané: 11. januára 2023

• duálny fotoaparát
  • veľmi dobré videá
  • núdzové nahrávanie a g-senzor

Kamera robí pekné videá po pripojení, inštalácia chvíľu trvala kvôli káblu medzi prednou a zadnou kamerou, ale to je normálne.
Pre moje požiadavky je veľmi dobrá, pretože nemá zbytočné GPS a ďalšie funkcie, ale má dve kamery, prednú a zadnú, a po testovaní môžem potvrdiť, že robí pekné videá a poznávacie značky sú čitateľné aj na strednú vzdialenosť.
Výhodou je aj to, že nabíjací kábel a kábel k zadnej kamere sú oddelené. Ten je tiež veľmi dlhý, približne 9 metrov.

Lubka Lubka

Pridané: 10. januára 2023

• gps a radary
  • bez displeja, neruší

Je malý a neruší pri zobrazovaní displeja v aute. Ľahko sa ovláda cez mobil a sťahuje videá, rýchlo sme si naň zvykli. Hovorí po slovensky, nahráva celkom dobre, nezaznamenali sme žiadny problém. Je to dobrá vec.

Joska Joska

• Spoľahlivá
  • GPS

Štandardná autokamera, dobré funkcie videa a GPS. Funguje to, nezaznamenal som žiadne problémy. ŠPZ čitateľná na viac ako 10 metrov

Jaro Jaro

Pridané: 9. januára 2023

krabička je pomerne malá, zacvakne sa do poistiek a neprekáža. Kábel je vo vnútri dostatočne dlhý aj na napájanie kamery. Množstvo nastavení. Je to dobré na odpojenie zásuvky zapaľovača, ale hlavne na nepretržité sledovanie zaparkovaného auta, samozrejme, prostredníctvom palubnej kamery.

bezik bezik

• Funkcie

pre aktívny parkovací režim na autokamere by som povedal, že je to takmer nevyhnutnosť. Inštalácia trvala asi pol hodiny, ale podarilo sa a teraz funguje tak, ako má.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.
Ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (@MioCZSK).

Hany Hany

Pridané: 9. januára 2023

Rozšírili sme " videnie" pre naše Mio miví 866 a je to 100x lepšie. Super videnie, video a nastavenie. Vidí dokonca aj cez tónovanú fóliu, ktorú máme na zadnom skle. Určite ho môžem odporučiť.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (MioCZSK).

Overený zákazník OKAY.sk Rudolf

Pridané: 30. novembra 2022

Zakúpený v OKAY.sk

• Super výrobok poslúži pri objasnení nehody

Overený zákazník MALL.SK Majky7770

Pridané: 29. novembra 2022

Zakúpený v MALL.SK

• Kamera po zapojeni nefunguje stale sa odpaja opakovane takze je nefunkcna. Musim ju poslat na servis

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
našťastie to nie je pri zadných kamerách A50 bežné, takže ak ste kontaktovali servis MIO, boli by sme radi, keby sme vám následne oznámili riešenie a prípadne doplnili túto recenziu, najmä o jej snímaní a používaní.
Ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (MioCZSK).

• vyzerá pevne
  • možnosť uchytenia na dva rozmery riadítok

Mio MiVue 886

Mio MiVue 886

Overený zákazník Alza.sk roman

Pridané: 31. októbra 2022

Zakúpený v Alza.sk

• asi naj co moze byt , predtym som mal inu znacku lamax t10 ale tento mio je super

nenasiel som zatial

Overený zákazník MALL.SK Pigi

Pridané: 3. septembra 2022

Zakúpený v MALL.SK

• Šikovná kamera, jednoduché ovládanie, výhoda wifi, cena
  • Neviem

Za tie peniaze šikovná kamera, po stiahnutí aplikácie wifi funguje ako má. V prevádzke každý deň, zatiaľ bez problémov.

Mio MiVue C450 GPS

Mio MiVue C450 GPS

Jaro Jaro

• kvalitní videa
  • dobře řemeslně zpracovaná jako produkt
  • další funkce

Toto je náš nový domáci miláčik, ktorého sme si kúpili spolu s novým autom. Opäť sme sa rozhodli pre značku Mio, pretože predchádzajúci model nám vydržal roky, vydržal naozaj všetko, mráz, teplo, všetko, kvalitné videá kedykoľvek a veľa ďalších funkcií a nastavení. Ako zvyčajne táto autokamera funguje úplne automaticky, nemusíme sa o nič starať, a keď chceme videá, jednoducho ich pretiahneme a pustíme a pozrieme si ich v počítačovom programe od výrobcu, v manažéri. Displej v noci neobťažuje, dá sa vypnúť, naozaj dobrý kúsok.

Mio MiVue A30

Mio MiVue A30

Peťko Peťko

Pridané: 5. augusta 2022

• funguje aj v parkovacom režime

Pripojil som ho k prednej kamere len na účely snímania dozadu pri parkovaní. Keď sa niečo stane, zapne sa aj do parkovacieho režimu. Zábery sú viac než dobré a vidno ich na širokom priestore. Kábel k nemu je dlhý a napájací rozbočovač je už rovno v balení. Inštalácia cez tesnenie auta mi trvala hodinu, dôležité bolo vyhnúť sa airbagom. Ale inak som spokojný.

Mio MiVue C580

Mio MiVue C580

Peťko Peťko

• senzor a nočné zábery
  • parkovací režim s mnohými nastaveniami
  • Zadná kamera tiež funguje v režime parkovania
  • podrobné oznámenia pre radarové a úsekové meranie
  • celkom užitočný zákaznícky servis, poradili s sd kartou pre palubné kamery
  • ďalšie funkcie a nastavenia pre vodiča

Chcel som niečo za dobrú cenu, čo by bolo malé na zrkadlo a hlavne spoľahlivé, veľa som počul o značke Mio, kamarát ju má a je s ňou naozaj spokojný. Vybral som si tento a zábery sú naozaj dobré a najviac sa mi páčia ani nie tak radary, tie považujem za samozrejmosť, ale parkovací režim s množstvom nastavení, to považujem za veľmi inteligentnú vec, ktorá je dôležitá pre mesto a pre parkovanie kdekoľvek.
Preto som si kúpil aj zadnú kameru, ktorá tiež funguje v parkovacom režime a nahráva, keď sa niečo stane

Mio MiVue M760D

Mio MiVue M760D

Stanko Stanko

Pridané: 3. augusta 2022

• dve kamery v jednom baleni, predná a zadná
  • ochrana tiež pre motocyklistov
  • Pripojenie priamo k batérii
  • video príručka a manuál
  • Karta SD je už súčasťou balenia, aj keď len malá
  • otočné objektívy
  • podľa možností jasné zábery počas noci

Celkom dobré zábery, hodnotím to dobre, najmä ako nápad, kde sa ovládacie prvky na riadidlách dajú použiť na spustenie núdzového nahrávania alebo natáčania nejakej situácie a ovládanie celej kamery niekoľkými stlačeniami tlačidla. Prevádzka je celkom spoľahlivá, prenos do mobilnej aplikácie od výrobcu je dlhší cez wifi, ale ak neprenesiem všetky videá, ale len tie, ktoré chcem, nie je to taký problém. Aby bola kamera vodotesná, pod sedadlom sa nachádza centrálna jednotka a SD karta, ktorá je skrytá, takže vyťahovanie karty SD nie je zakaždým také jednoduché, ale rovnako je jasné, že ide skôr o bezpečnostnú kameru pre motorkárov ako o akčnú kameru.

Mio Cyclo 215

Mio Cyclo 215

Šárka Šárka

Pridané: 3. augusta 2022

Naplánujem si trasu na počítači, nahrám ju a vyrážam. Môže vybrať iné trasy, sledovať prevýšenie a rôzne ukazovatele. Displej je dobre čitateľný na slnku, bez problémov sa testovala aj prevádzka v rukaviciach. Výdrž batérie približne 11 hodín. Pre výlety a šport v poriadku, dôležité pre mňa boli funkcie a nízka cena, a spoľahlivé fungovanie, a to spĺňa.

Mio MiVue M700

Mio MiVue M700

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 2. augusta 2022

• dlhá životnosť batérie
  • sofistikovaná svetelná a vibračná signalizácia
  • sa dá prilepiť kdekoľvek
  • vysokokvalitné videá

Spokojnosť

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 2. augusta 2022

• mobilná aplikácia ovláda celú kameru, funguje, ako má
  • kvalitné natáčanie
  • počítačový softvér na analýzu GPS a videa je OK
  • radary
  • slovenský hlas a menu

Krátke záznamy idú rýchlo priamo do mobilu, výhoda.

Zobrazujem 81 - 100 zo 172 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...9