Recenzie Mio

Pridané: 18. augusta 2017

Funkcia varovania pred radarmi mi už niekoľkokrát pomohla ušetriť.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (@MioCZSK).

Pridané: 15. augusta 2017

Veľa cestujem a tak som si na odporúčanie kolegov kúpila práve Mio kameru. Dúfam, že núdzový záznam nebudem nikdy potrebovať, ale ak predsa, tak viem, že ho mám a v dostatočnej kvalite.

Pridané: 14. augusta 2017

• Všetko ok.

Používam ju aj pri ceste na dovolenku kedy zaznamenávame aj krajinu ktorú prechádzame navyše si potom môžeme aj celú trasu cesty zobraziť cez aplikáciu v google mapách.

Pridané: 11. augusta 2017

• Veľmi stabilný obraz aj na hrboľatej ceste.

Funkcia varovania pred radarmi mi už niekoľkokrát pomohla ušetriť.

Pridané: 9. augusta 2017

Veľa cestujem a tak som si na odporúčanie kolegov kúpil práve Mio kameru. Dúfam, že núdzový záznam nebudem nikdy potrebovať, ale ak predsa tak viem, že sa ho mám a v dostatočnej kvalite.

Pridané: 8. augusta 2017

• Super

Kvalitné nahrávky aj za zlých svetelných podmienok. Pred tým som mal kameru inej značky s prisvetľovacou diódou a výsledkom v noci boli skôr odrazy svetla od čelného skla. Všetko je tak skôr o kvalite šošovky a tú má Mio u tejto kamery výbornú.

Pridané: 7. augusta 2017

• Obraz

Zatiaľ sa mi nestalo, že by sa zasekla alebo vypla, prvá konečne spoľahlivá Autokamera čo mám.

Pridané: 3. augusta 2017

• Super

Používam ju aj pri ceste na dovolenku kedy zaznamenávame aj krajinu ktorú prechádzame, navyše si potom môžeme aj celú trasu cesty zobraziť cez aplikáciu v google mapách.

Pridané: 31. júla 2017

Overený zákazník lacne-nakupy.sk Overený zákazník

Pridané: 30. júla 2017

Zakúpený v lacne-nakupy.sk

Kvalita/cena

Overený zákazník Agem Computers s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 1. júla 2017

(naposledy upravené 1. júla 2017)

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

Najlepší pomer cena a kvalita.

Zobrazujem 161 - 171 zo 171 recenzií 1...5 6 7 8 [ 9 ]