Recenzie Mio

Stanko Stanko

Pridané: 3. augusta 2022

• dve kamery v jednom baleni, predná a zadná
  • ochrana tiež pre motocyklistov
  • Pripojenie priamo k batérii
  • video príručka a manuál
  • Karta SD je už súčasťou balenia, aj keď len malá
  • otočné objektívy
  • podľa možností jasné zábery počas noci

Celkom dobré zábery, hodnotím to dobre, najmä ako nápad, kde sa ovládacie prvky na riadidlách dajú použiť na spustenie núdzového nahrávania alebo natáčania nejakej situácie a ovládanie celej kamery niekoľkými stlačeniami tlačidla. Prevádzka je celkom spoľahlivá, prenos do mobilnej aplikácie od výrobcu je dlhší cez wifi, ale ak neprenesiem všetky videá, ale len tie, ktoré chcem, nie je to taký problém. Aby bola kamera vodotesná, pod sedadlom sa nachádza centrálna jednotka a SD karta, ktorá je skrytá, takže vyťahovanie karty SD nie je zakaždým také jednoduché, ale rovnako je jasné, že ide skôr o bezpečnostnú kameru pre motorkárov ako o akčnú kameru.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu,
ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko (MioCZSK).

Šárka Šárka

Pridané: 3. augusta 2022

Naplánujem si trasu na počítači, nahrám ju a vyrážam. Môže vybrať iné trasy, sledovať prevýšenie a rôzne ukazovatele. Displej je dobre čitateľný na slnku, bez problémov sa testovala aj prevádzka v rukaviciach. Výdrž batérie približne 11 hodín. Pre výlety a šport v poriadku, dôležité pre mňa boli funkcie a nízka cena, a spoľahlivé fungovanie, a to spĺňa.

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.
Ak budete mať prípadné otázky, položte ich tu na Heuréka Poradni, prípadne sa môžete obrátiť na našu zákaznícku podporu na FACEBOOK stránkach Mio Česká republika a Slovensko.

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 2. augusta 2022

• dlhá životnosť batérie
  • sofistikovaná svetelná a vibračná signalizácia
  • sa dá prilepiť kdekoľvek
  • vysokokvalitné videá

Spokojnosť

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 2. augusta 2022

• mobilná aplikácia ovláda celú kameru, funguje, ako má
  • kvalitné natáčanie
  • počítačový softvér na analýzu GPS a videa je OK
  • radary
  • slovenský hlas a menu

Krátke záznamy idú rýchlo priamo do mobilu, výhoda.

Maťo Maťo

Pridané: 1. augusta 2022

• superkondenzátor namiesto batérie
  • prijateľné full hd video
  • núdzové snímanie
  • rozmery a dizajn

Funguje podľa očakávania, v noci, za takú lacnú cenu, nemôžete očakávať videá ako boh vie čo, ale ako základná kamera to stačí a hlavne funguje bez problémov.

Martina Martina

Pridané: 1. augusta 2022

• synchronizácia bez práce
  • dobré programy pre mobilné zariadenia a počítače
  • zobrazuje trasy a historické pamiatky pomocou QR kódov.
  • pekné mapy
  • presné navádzanie GPS

Turistické trasy v tejto oblasti máme zvládnuté a uvažujeme o tom, že by sme sa s ňou vybrali do Nemecka a Chorvátska, kde sú krásne zastávky, najmä keď je menu a výklad v slovenčine. Je pomerne svižná, presná a má uvedené turistické funkcie.

Mio MiVue C540

Mio MiVue C540

Eliss Eliss

Pridané: 29. júla 2022

• ostré videá
  • zvládne pripojenie zadnej kamery

Veľmi solídne zábery, dobre osvetlené a ostré videá. Za málo peňazí celkom slušná kapela. Nemá žiadne zbytočné funkcie, ale za to sa dobre drží na skle, dokáže rýchlo robiť núdzové nahrávanie a zvládne pripojenie zadnej kamery. Používam A30.

Barka Barka

Pridané: 29. júla 2022

• nemá batériu, ale superkondenzátor, takže hádam dlhšia životnosť
  • robí to, čo má, dobré videá
  • malá
  • dobre priľne na sklo
  • nízka cena

Nízka cena, rýchle použitie, dobrá kvalita, bude slúžiť dlhú dobu. Asi to nie je pre tých, ktorí nechápu rozdiel medzi superkondenzátorom a batériou, alebo pre tých, ktorí chcú superHD videá, je to skôr pre ľudí ako ja - stačí natočiť poznávaciu značku, mať dôkaz o nehode, automaticky spustiť video, keď sa stane nehoda, a nečakajte hollywoodske videá. Odporúčam teda.

Mio MiVue C541

Mio MiVue C541

Marek Marek

• lepený držiak
  • naozaj pekné videá
  • dobré rozmery

Za málo peňazí veľa hudby. Dlho som si vyberal, ale vlastne som si uvedomil, že nepotrebujem GPS ani radary, to mám inde, a hlavne chcem pekné videá a čitateľné poznávacie značky a málo platiť. Naposledy som mal Mio, bola to jasná voľba a nebol som sklamaný. Naozaj pekné videá.
Tiež som sa pozeral na to, aký je rozdiel medzi modelmi C540 a C541, a je to len iný držiak, chcel som lepený držiak a to je v mivue C541, takže som dostal tento. Po roku používania veľká spokojnosť.

Mio MiVue 812

Mio MiVue 812

Lubka Lubka

Pridané: 28. júla 2022

• podrobne upozorňuje na úsekové meranie a radary
  • Podpora aplikácií pre iOS
  • parkovací režim a funkcie pre vodiča
  • celkom dobré a moderné nočné videnie
  • skvelá cena a funkcie

Z troch režimov snímania som si nakoniec vybrala 2K pre noc a full hd 60fps pre de. Má pomerne široký uhol záberu, na videách je naozaj dobre vidieť strany. Má takmer všetky moderné funkcie palubnej kamery, nenarazila som na nič, čo by mi chýbalo. Poznávacie značky sú ľahko čitateľné, radar a meranie vám za chvíľu vrátia investíciu do fotoaparátu. Ešte som našťastie nemala nehodu.

Mio MiVue 818

Mio MiVue 818

Juli Juli

Pridané: 28. júla 2022

• 2K videá a super videá aj v noci, HDR atď.
  • veľa nastavení a povedala by som, že nadčasové funkcie v ponuke
  • ochrana vozidla počas parkovania sa dá nastaviť
  • prepínanie zo zadnej kamery na displej prednej kamery
  • podrobne informuje o rýchlostných radaroch a rýchlostných úsekoch
  • vyzerá dobre

Spoľahlivé, určite odporúčam. Bezchybné funkcie, skvelé zábery pre autokameru a cena je veľmi dobrá.

Joska Joska

Pridané: 28. júla 2022

Funguje podľa popisu, som celkom spokojný, dá sa dobre ovládať cez aplikáciu v telefóne, má veľké množstvo nastavení kamery cez mobil, kalibráciu, otrasový senzor a rýchly prenos videa.
Je ľahko ovládateľná, nemal som žiadny problém, videá tvoria vo Full HD dobré, čitateľné poznávacie značky. Hlási aj radary a komunikuje hlasom v slovenčine, aplikácia je tiež v slovenčine. Celková spokojnosť.

Mio MiVue C570

Mio MiVue C570

Jitinka Jitinka

• krásne videá
  • automatická slučka
  • bezplatné aktualizácie radaru

Rozhodla som sa na základe mnohých pozitívnych recenzií a odporúčania priateľa. Videá sú dobré a ostré, pekne vidí, hlási radary a vďaka GPS presne viem, kde nahrávala.
Je celkom praktický, pekný a hlavne malá. Dobre priľne na sklo.

Jarka Jarka

• nočné videnie
  • ostrý obraz
  • aktualizácie wifi cez mobil a sťahovanie do mobilu

Stálo to za tie peniaze, pretože máme zlého suseda, ktorý nám v noci naráža do auta. Kamery do auta majú v noci pri slabšom osvetlení veľa problémov, táto zaznamenala vďaka parkovaciemu režimu presne to, čo mala. Ostatné funkcie sú typické pre moderné značkové autokamery, s Mio sme nikdy nemali problém.

bezik bezik

Pridané: 27. júla 2022

• Displej je ľahko čitateľný
  • Rýchle ovládanie a ovládanie v rukaviciach
  • Pozná všetky cyklotrasy
  • Počítačový program a webová aplikácia, aj na plánovanie trasy
  • Synchronizácia so súbormi GPX z rôznych mapových portálov
  • Funkcia Surprise me na rôzne náročné cesty
  • konektor micro usb, výhoda pri nabíjaní doma

Pozná všetky cyklotrasy, o ktorých viem, a pracuje rýchlo a dobre sa ovláda aj v rukaviciach. Je malá a zreteľná aj na slnku. Môj mobilný telefón nevydržal 10 hodín, toto áno, toto je oveľa lepší a odolnejší.

Mio Cyclo Discover

Mio Cyclo Discover

Janka Janka

Pridané: 26. júla 2022

• vyskakovanie bodov záujmu na mojej nahranej ceste gpx, orientačné body, ako je to, vyskakovanie kódu QR a jeho načítanie v telefóne
  • presné GPS a signál aj v meste
  • po ceste si možno vyvolať aj poznámky online.
  • môže tiež rozdeliť trasu a navrhnúť tri rôzne trasy v závislosti od vzdialenosti alebo náročnosti.

Takýto malý turistický sprievodca do vrecka, s dlhou výdržou batérie (kde je váš mobilný telefón), s presnou navigáciou a zobrazením informácií aj na mobilnom telefóne. Má aj iné funkcie, ale táto je skvelá a to rozhodlo, nie je to športový cyklosprievodca pre milovníkov kilometrov, je to cykloturistický sprievodca, ktorý mi uvoľnil ruky, batériu mobilného telefónu a má solídne silné GPS a po ceste nesťahujem mobilná dáta. Bol to skvelý darček.

Kubajs Kubajs

Pridané: 26. júla 2022

• inštalácia priamo na motocykel a nielen na prilbu
  • dôležité dôkazy pre cyklistov vpredu a vzadu (obsahuje 2 kamery, inštalačnú súpravu a SD kartu)
  • skvelé fotografovanie, vysoká kvalita snímok, vodotesnosť
  • Sledovanie GPS

Úplne postačuje ako dôkaz v prípade nehody atď. Dá sa použiť aj na nakrútenie peknej trasy. Veľmi dobré video. Video použiteľné aj pri slabom osvetlení. Funkčnosť aplikácie a možnosť nastavenia kamer a kalibrácie obrazu. Odporúčam vymeniť kartu SD za väčšiu, v škatuli je už jedna zadarmo priamo vo vnútri, 32 gigabajtová, ale 128 GB je lepšia. Len pozor na to, že do škatule sa môžete dostať cez miniskrutky, krížovú skrutku veľkosti "000".

Pavol Pavol

• Snímanie 2K
  • vibruje pri zapnutí atď., nemusím si dávať dole prilbu a sledovať LED diódy
  • 3 LED diódy pre jasnú indikáciu toho, čo sa deje
  • 60 snímok za sekundu vo full hd vyzerá skvele
  • prenos priamo cez wifi
  • vodotesné
  • Pevne drží
  • vysoká kapacita sd karty, výhoda vďaka neprepisovaniu záznamov
  • možnosť pripojenia zadnej kamery M40

Pomer ceny a kvality pre nás cyklistov skvelý. Veľmi spokojný. Super obraz a pevne drží na prilbe. Žiadne mínusy.

Helena Helena

• synchronizácia komoot
  • viac ako 10 hodín prevádzky
  • čitateľný displej aj pri jasnom slnečnom svetle
  • Pripojenie Wifi s mobilným telefónom

Funguje dobre na bežné turistické výlety, skoro by som povedala, že je to prvá navigácia, ktorá mi vyhovuje, pretože si môžem naplánovať trasu, displej sa neleskne, je pevný a na jedno nabitie vydrží päťkrát dlhšie ako mobil.
Mám predplatné na komoot a pamiatky aj trasy sa tam dajú normálne preniesť a prečítat si informácie. Ideálne pre nás, ktorí cestujeme v lete.

Helena Helena

• nočné zábery
  • rýchlostné radary na úsekoch
  • funkcie

V súčasnosti je môj manžel veľmi nadšený, nočné zábery sú oveľa lepšie ako pri starej kamere, ultra nočné videnie sa celkom vyplatilo. Radar a ďalšie funkcie sú potom skvelou čerešničkou na torte. Aktualizácia cez mobil ma príjemne prekvapila.

Zobrazujem 141 - 160 zo 215 recenzií 1...6 7 [ 8 ] 9 10...11